TFS schema is ook te vinden in de Sportlink app.
Afwezigheid
Het is niet mogelijk om je af te melden bij de TFS-commissie. Ben je verhinderd en kun je jouw TFS taak niet doen? Dan kun je onderling ruilen. In het geval dat jouw eigen wedstrijd meer dan 4 weken voor de oude wedstrijddatum wordt verzet, wordt er een vervanger voor jou gevonden door de TFS-commissie.
Een TFS’er afwezig bij een wedstrijd? Meldt het aan tfs@lokomotief-rijswijk.nl of scan de QR-code achterop de tablets. Het TFS-boetesysteem dat geldt in geval van afwezigheid is te vinden aan de rechterkant van deze pagina.
Lees vooral ook even de TFS werkinstructie! En er is ook een uitgebreide handleiding: Instructies Tafelen. Voor het nieuwe digitale scorebord is er ook een nieuwe handleiding.
Fluiten?
Zorg dat je de juiste spelregels kent voor de betreffende leeftijdscategorie. Basketball Masterz is de officiële spelregelsite van de Nederlandse Basketball Bond (NBB). Op Basketball Masterz vind je de spelregels van basketbal in heldere taal. Je vindt er uitleg over de twintig belangrijkste spelsituaties, je kunt er oefentoetsen maken en je ziet veel herkenbare voorbeelden die de regels verduidelijken.
Boete & vergoeding
TFS-boetesysteem ziet er als volgt uit:
- 1e keer niet opkomen dagen = € 10 boete;
- 2e keer niet opkomen dagen = € 15 boete + 1 wedstrijd schorsing;
- 3e keer niet opkomen dagen = € 15 boete + 2 wedstrijd schorsing + aanvulling borg;
- 4e keer niet opkomen dagen betekent een automatische beëindiging van je lidmaatschap.
De vergoedingen (die je krijgt als je een taak overneemt van iemand die niet komt opdagen):
- Tafelen € 7,50 vergoeding
- Fluiten € 10,- vergoeding
TFS schema
ZOEKEN: Type je team in, om snel overzichtelijk te krijgen wanneer en waar je precies een taak hebt.
–> laatste update: 11-09-2023 <–
Dag | Datum | Tijd | Thuisteam | Uitteam | Veld | Scheidsrechter 1 | Scheidsrechter 2 | Tablet | Score | 24 sec |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
za | 2-3-2024 | 11:30 | M19 1 | Basketbal Academie Limburg M19 1 | Center Court | X | X | J. Bielsa Torcal | P. Zuo | M. Welling |
za | 2-3-2024 | 13:45 | X10 2 | Squirrels X10 1 | Veld 1 | D. Everkes | X. Anicet | Ouder | Ouder | X |
za | 2-3-2024 | 13:45 | X10 1 | Bouncers Basketball X10 1 | Veld 2 | A. Tymyniuk | B. Diederen | Ouder | Ouder | X |
za | 2-3-2024 | 15:15 | V14 1 | Sportiff Grasshoppers V14 1 | Veld 2 | B. Bijnsdorp | A. Kuhn | Ouder | Ouder | X |
za | 2-3-2024 | 15:20 | X12 3 | BS Leiden X12 5 | Veld 1 | S. Hümmels | T. Wildering | Ouder | Ouder | X |
za | 2-3-2024 | 17:00 | M12 1 | Heroes Den Bosch M12 1 | Veld 1 | I. Mahboeb | R. van den Bosch | Ouder | Ouder | X |
za | 2-3-2024 | 17:15 | M16 2 | BV Leiderdorp M16 1 | Veld 2 | P. Strugala | M. Bercz-Brinkman | M. Oosterhof | M. Mohammad | X |
za | 2-3-2024 | 19:00 | VSE 2 | Forwodians VSE 1 | Veld 1 | K. Verbeeck | G. Resida | R. Ikanovic | B. Drenth | X |
zo | 3-3-2024 | 15:30 | V16 1 | Squirrels V16 1 | Veld 1 | E. Heindrichs | D. Joerawan | Y. Aslan | V. Ajise | X |
vr | 8-3-2024 | 20:00 | M19 1 | BC APOLLO Amsterdam M19 1 | Center Court | X | X | R. de Groot (V18) | G. Everkes | D. Janga |
za | 9-3-2024 | 11:30 | X12 2 | Almere Pioneers X12 1 | Veld 1 | A. Glanzer | M. Sagdur | Ouder | Ouder | X |
za | 9-3-2024 | 11:30 | X14 3 | BV Oegstgeest X14 2 | Veld 2 | I. Fransz | K. Wansing | Ouder | Ouder | X |
za | 9-3-2024 | 13:00 | VSE 1 | Punch VSE 1 | Veld 1 | X | X | S. Debets | C. Boissier | G. van den Dungen |
za | 9-3-2024 | 13:15 | V14 2 | BS Leiden V14 3 | Veld 2 | N. Ardjosemito (M20) | O. van der Zwan | Ouder | Ouder | X |
za | 9-3-2024 | 15:00 | M20 1 | CBV Binnenland M20 1 | Veld 1 | M. Kiezebrink | S. Ramdjas | J. Yperlaan | E. Prins | X |
za | 9-3-2024 | 15:00 | V18 1 | BC APOLLO Amsterdam V18 1 | Veld 2 | X | X | B. Smeding | S. Bontje | G. Deelen |
za | 9-3-2024 | 16:45 | MSE 3 | Punch MSE 3 | Veld 1 | P. Knepper | N. van Bunge | T. Coppens | J. Bundalo | X |
za | 9-3-2024 | 17:00 | M18 1 | Hurricanes M18 1 | Veld 2 | E. Partodikromo | P. Metz | F. Visser | Y. van Vliet | X |
za | 9-3-2024 | 19:00 | MSE 1 | Heroes Den Bosch MSE 2 | Center Court | X | X | D. Hulst | R. Rademaker | M. Tijssen |
za | 9-3-2024 | 21:00 | MSE 2 | BV Wyba MSE 1 | Center Court | X | X | J. Overdevest | L. Overdevest | S. van Dijk |
zo | 10-3-2024 | 15:30 | M16 1 | QSTA United M16 1 | Center Court | X | X | D. Goelela | L. Vink | W. Hamaker |
zo | 10-3-2024 | 17:45 | X14 2 | BS Leiden X14 3 | Veld 1 | J. Vedder | M. Kuhn | Ouder | Ouder | X |
zo | 10-3-2024 | 17:45 | M14 1 | BS Leiden M14 1 | Veld 2 | X | X | Ouder | Ouder | Ouder |
vr | 15-3-2024 | 20:30 | M22 1 | BC APOLLO Amsterdam M22 1 | Center Court | X | X | D. Boone | S. Hümmels | M. Schoemaker |
za | 16-3-2024 | 11:30 | V21 1 | BC APOLLO Amsterdam V21 1 | Veld 1 | X | X | N. Blankwaard | J. Bielsa Torcal | P. Zuo |
za | 16-3-2024 | 11:30 | V14 1 | BC Triple ThreaT V14 1 | Veld 2 | G. Knepper | M. van der Kooij | Ouder | Ouder | X |
za | 16-3-2024 | 13:30 | X10 2 | River Trotters X10 1* | Veld 1 | R. de Groot (V18) | D. Ramos Delgado | Ouder | Ouder | X |
za | 16-3-2024 | 13:30 | X12 3 | BV Oegstgeest X12 1 | Veld 2 | Z. Happel | L. Mul | Ouder | Ouder | X |
za | 16-3-2024 | 15:15 | X12 2 | SVO Basketball X12 1 | Veld 1 | S. Berkel | D. Vestjens | Ouder | Ouder | X |
za | 16-3-2024 | 15:15 | X10 1 | CBV Binnenland X10 1 | Veld 2 | I. Da Costa | E. Noordegraaf | Ouder | Ouder | X |
za | 16-3-2024 | 17:00 | M12 1 | BC Triple ThreaT M12 1 | Veld 1 | A. van Nes | Y. Klamer | Ouder | Ouder | X |
za | 16-3-2024 | 17:00 | V14 2 | Zoebas V14 1 | Veld 2 | E. Heindrichs | D. Joerawan | Ouder | Ouder | X |
za | 16-3-2024 | 19:00 | V16 1 | Nieuw Generation Basketball V16 1 - British | Veld 1 | M. Bercz-Brinkman | P. Grundmann | M. Oosterhof | L. Koppert | X |
za | 16-3-2024 | 19:00 | M16 2 | Sportiff Grasshoppers M16 1 | Veld 2 | P. Strugala | M. Mohammad | R. van den Bosch | I. Mahboeb | X |
za | 16-3-2024 | 20:45 | VSE 2 | Vlaardingen Captains VSE 1 | Veld 1 | D. Ambroise | F. Limburg | A. Ouassif | A. Alexander | R. Valk |
zo | 17-3-2024 | 15:30 | M16 1 | Basketbal Academie Limburg M16 1 | Center Court | X | X | B. Diederen | D. Everkes | M. Schoemaker |
zo | 17-3-2024 | 17:30 | M19 1 | BC Triple ThreaT M19 1 | Center Court | X | X | N. Rodenburg | L. Regelink | O. Gras |
vr | 22-3-2024 | 19:15 | M20 1 | MSV Basketbal M20 1 | Veld 1 | M. Tijssen | S. Ramdjas | R. Rademaker | M. Kiezebrink | X |
vr | 22-3-2024 | 21:00 | MSE 3 | MSV Basketbal MSE 1 | Veld 1 | O. van der Zwan | N. Ardjosemito (M20) | J. Bundalo | T. Coppens | X |
za | 23-3-2024 | 11:30 | V14 2 | De Dunckers V14 1 | Veld 1 | M. Klamer | D. Pires | Ouder | Ouder | X |
za | 23-3-2024 | 11:30 | X14 2 | MSV Basketbal X14 1 | Veld 2 | R. de Groot (V18) | D. Vestjens | Ouder | Ouder | X |
za | 23-3-2024 | 13:15 | V18 1 | BV Groningen V18 1 | Veld 1 | X | X | M. Frissen | M. Overdevest | X |
za | 23-3-2024 | 13:15 | X12 2 | Crackerjacks X12 1 | Veld 2 | L. Top | E. Overman | Ouder | Ouder | X |
za | 23-3-2024 | 15:15 | M18 1 | BS Leiden M18 3 | Veld 1 | K. Joukes | L. Yperlaan | T. Smit | M. van Vliet | X |
za | 23-3-2024 | 15:15 | VSE 1 | VBC Akrides VSE 1 | Veld 2 | X | X | L. Overdevest | M. van Haaster | L. van der Lely |
za | 23-3-2024 | 17:30 | MSE 1 | BV Hoofddorp MSE 1 | Center Court | X | X | D. Hulst | F. van der Drift | M. Wessels |
za | 23-3-2024 | 19:30 | MSE 2 | Utrecht Bull's MSE 1 | Center Court | X | X | A. Harteveld | N. Harteveld | B. Bijnsdorp |
zo | 24-3-2024 | 15:30 | M14 1 | Basketbal Academie Limburg M14 1 | Veld 1 | X | X | Ouder | Ouder | Ouder |
zo | 24-3-2024 | 17:45 | M16 1 | Rotterdam Basketbal M16 1 | Center Court | X | X | S. Debets | C. Boissier | G. van den Dungen |
za | 6-4-2024 | 11:30 | X12 3 | Sportiff Grasshoppers X12 3 | Veld 1 | D. Vestjens | Y. Klamer | Ouder | Ouder | X |
za | 6-4-2024 | 11:30 | X10 1 | Rotterdam Basketbal X10 1 | Veld 2 | S. Berkel | F. Berkel | Ouder | Ouder | X |
za | 6-4-2024 | 13:15 | V21 1 | Cady'73 V21 1 | Veld 1 | X | X | A. Alexander | R. Valk | I. Da Costa |
za | 6-4-2024 | 13:15 | V14 1 | BS Leiden V14 1 | Veld 2 | T. Visser | M. van der Kooij | Ouder | Ouder | X |
za | 6-4-2024 | 15:15 | M12 1 | BC APOLLO Amsterdam M12 1 | Veld 1 | I. Mahboeb | M. Bercz-Brinkman | Ouder | Ouder | X |
za | 6-4-2024 | 15:15 | X10 2 | BV Voorne X10 1 | Veld 2 | E. Noordegraaf | K. van Elswijk | Ouder | Ouder | X |
za | 6-4-2024 | 17:15 | VSE 2 | BV Leiderdorp VSE 2 | Veld 1 | E. Boendermaker | T. Vermeulen | L. Bijleveld | M. Pekdemir | X |
za | 6-4-2024 | 17:15 | V16 1 | HBV The Jumpers V16 1 | Veld 2 | M. Vrijaldenhoven | S. Pinedo | J. Yperlaan | S. Ramdjas | X |
za | 6-4-2024 | 19:00 | MSE 4 | Forwodians MSE 1 | Veld 1 | G. Resida | K. Verbeeck | A. Ouassif | E. Matzdorf | X |
za | 6-4-2024 | 19:00 | MSE 3 | Quick Lions MSE 2* | Veld 2 | J. Arkesteijn | S. van Drueten | A. van Hal | F. Ahling | X |
za | 6-4-2024 | 21:00 | M22 1 | BV Groningen M22 1 | Center Court | X | X | M. Tijssen | C. van den Broek | R. Rademaker |
do | 11-4-2024 | 20:30 | M19 1 | Basketbal Academie Limburg M19 1 | Center Court | X | X | B. Vlug | D. Janga | J. Arkesteijn |
vr | 12-4-2024 | 20:00 | M20 1 | HBV The Jumpers M20 1 | Veld 1 | A. Tymyniuk | D. Everkes | B. Diederen | X. Anicet | X |
za | 13-4-2024 | 11:30 | X14 2 | Jump IJsselstein X14 1 | Veld 1 | T. van der Meche | N. Ardjosemito (M18) | Ouder | Ouder | X |
za | 13-4-2024 | 11:30 | M14 1 | Basketball Academy Utrecht M14 1 | Veld 2 | X | X | Ouder | Ouder | Ouder |
za | 13-4-2024 | 13:15 | M18 1 | Rotterdam Basketbal M18 2 | Veld 1 | S. van Poelgeest | J. Postema | B. Drenth | R. Ikanovic | X |
za | 13-4-2024 | 13:30 | X12 2 | BV Zoetermeer Hammerheads X12 1 (VR) | Veld 2 | E. Heindrichs | M. Welling | Ouder | Ouder | X |
za | 13-4-2024 | 15:00 | M16 2 | BS Leiden M16 4 | Veld 1 | R. Visser | O. Jintes | J. Askaragita | S. Arkesteijn | X |
za | 13-4-2024 | 15:00 | V14 2 | O.S.M. '75 V14 1 | Veld 2 | N. Snels | D. Goelela | Ouder | Ouder | X |
za | 13-4-2024 | 16:45 | VSE 1 | Punch VSE 1 | Veld 1 | X | X | J. Bielsa Torcal | N. Blankwaard | L. van der Lely |
za | 13-4-2024 | 16:45 | V18 1 | CBV Binnenland V18 1 | Veld 2 | X | X | P. Zuo | V. Ajise | T. Smit |
za | 13-4-2024 | 19:00 | MSE 2 | The Black Eagles MSE 1 | Center Court | X | X | A. Harteveld | N. Harteveld | M. Frissen |
za | 13-4-2024 | 21:00 | MSE 1 | QSTA United MSE 2 * | Center Court | X | X | D. Hulst | F. van der Drift | G. Bartman |
zo | 14-4-2024 | 15:30 | X14 3 | BV Leiderdorp X14 2 | Veld 1 | M. Kuhn | C. Pinto Teixeira | Ouder | Ouder | X |
zo | 14-4-2024 | 17:45 | M16 1 | MBCA A'veen M16 1 | Center Court | X | X | T. Zwijnenburg | T. Wildering | S. Strijdhaftig |
zo | 14-4-2024 | 19:45 | M19 1 | Basketball Academy Utrecht M19 1 | Center Court | X | X | M. Kalberg | T. Pantophlet | E. Khawam |