Het TFS-schema (Timen Fluiten Scoren)

 TFS schema is ook te vinden in de Sportlink app. 

Het is niet mogelijk om je af te melden bij de TFS-commissie. Ben je verhinderd en kun je jouw TFS taak niet doen? Dan kun je onderling ruilen.

Lees vooral ook even de TFS werkinstructie! En er is ook een uitgebreide handleiding: Instructies Tafelen. Voor het nieuwe digitale scorebord is er ook een nieuwe handleiding.

Fluiten?
Zorg dat je de juiste spelregels kent voor de betreffende leeftijdscategorie. Basketball Masterz is de officiële spelregelsite van de Nederlandse Basketball Bond (NBB). Op Basketball Masterz vind je de spelregels van basketbal in heldere taal. Je vindt er uitleg over de twintig belangrijkste spelsituaties, je kunt er oefentoetsen maken en je ziet veel herkenbare voorbeelden die de regels verduidelijken.

Boete & vergoeding

TFS-boetesysteem ziet er als volgt uit:

  • 1e keer niet opkomen dagen = € 10 boete;
  • 2e keer niet opkomen dagen = € 15 boete + 1 wedstrijd schorsing;
  • 3e keer niet opkomen dagen = € 15 boete + 2 wedstrijd schorsing + aanvulling borg;
  • 4e keer niet opkomen dagen betekent een automatische beëindiging van je lidmaatschap.

De vergoedingen (die je krijgt als je een taak overneemt van iemand die niet komt opdagen):

  • Tafelen € 7,50 vergoeding
  • Fluiten  € 10,- vergoeding

TFS schema t/m 19 December 2021

ZOEKEN: Type je team in, om snel overzichtelijk te krijgen wanneer en waar je precies een taak hebt.

–> laatste update 27 september 2021 <–

Tabel 1          
DatumDagTijdThuisUitVeldScheidrechter 1Scheidrechter 1TabletScore24s
18 Septemberza12:30V18 1BC Utrecht Cangeroes V18 1 (VR)Veld 1XXP. KnepperO. van der ZwanE. Memarzadeh
18 Septemberza14:30M18 2Forwodians M18 1Veld 2V. de VreedeZ. HappelS. SimsekA. RojasX
18 Septemberza16:30VSE 2EBV Baros VSE 2Veld 1XXB. Riscado CordasJ. AbdoelrahmanN. Ardjosemito (MU18-2)
18 Septemberza16:30X12 2Lokomotief X12 3Veld 2L. WitteveenF. VosOuderOuderX
18 Septemberza18:30M16 1Bouncers Basketball M16 1Veld 1XXD. TaubS. SassenS. Amatsoemari
18 Septemberza18:30X14 1Zoebas X14 4Veld 2L. YperlaanS. BontjeOuderOuderX
18 Septemberza20:45MSE 1UBALL MSE 1Center CourtXXD. HulstR. Visser (M16)L. Vink
19 Septemberzo15:30MSE 2EVBV Octopus MSE 1Center CourtXXM. BrinkmanM. MohammedW. Rebel
19 Septemberzo17:30VSE 3O.S.M. '75 VSE 1Veld 1L. van der LelyM. WesselsF. van der DriftL. WrightX
25 Septemberza11:30X12 3Sportiff Grasshoppers X12 2Veld 1K. YipT. BoonstraOuderOuderX
25 Septemberza13:30M20 1Cady '73 M20 1Veld 2XXD. VestjensA. OzaybarF. Borchert
25 Septemberza13:30M14 1MBCA A'veen M14 2Veld 1XXOuderOuderOuder
25 Septemberza15:30V14 1BC Shooters V14 2Veld 2M. TijssenS. van DruetenOuderOuderX
25 Septemberza15:30X12 1Westland Stars X12 1Veld 1J. YperlaanK. VerbeeckOuderOuderX
25 Septemberza17:30MSE 3EBV Baros MSE 4Veld 1M. EssenstamI. van HulzenJ. WesterhoutN. RademakerX
25 Septemberza17:30V16 1BC APOLLO Amsterdam V16 1Veld 2XXK. SieraR. GildenP. Rietbroek
25 Septemberza19:45VSE 1BS Leiden VSE 1Center CourtXXB. WesterhoutS. RamdjasK. Pinedo
26 Septemberzo15:30X12 4Dunkinn X12 1Veld 1R. RademakerT. CramerOuderOuderX
26 Septemberzo17:30M18 1D.B.V. Rowic M18 1Center CourtXXOuderOuderOuder
2 Oktoberza11:30VSE 3Zoebas VSE 1Veld 2F. van den BroekA. JabroerP. KnepperO. van der ZwanX
2 Oktoberza11:30X12 2Zoebas X12 2Veld 1L. TopI. FranszOuderOuderX
2 Oktoberza13:30VSE 2B.C. Waldric VSE 2Veld 2XXC. van der MeerS. ArkesteijnT. Tagliaretti
2 Oktoberza13:30M18 2DAS M18 2Veld 1P. GrundmannR. van den BoschA. FarhiJ. MichaelX
2 Oktoberza18:00MSE 1De Groene Uilen MSE 1Center CourtXXM. van HaasterT. de DeugdA. van Strydonck
2 Oktoberza20:00MSE 2BV Squirrels MSE 1Center CourtXXA. HarteveldF. VosS. Lucic
3 Oktoberzo15:30V18 1H.S.V. Basketball V18 1Veld 1XXL. EssenstamK. JoukesL. Overdevest
9 Oktoberza11:30X12 4Sportiff Grasshoppers X12 3Veld 1C. van der BroekB. BoltongOuderOuderX
9 Oktoberza13:15MSE 3HBV The Jumpers MSE 3Veld 2K. YipT. BoonstraJ. WesterhoutG. ResidaX
9 Oktoberza13:15X10 1Westland Stars X10 1 (VR)Veld 1S. van DruetenK. VerbeeckOuderOuderX
9 Oktoberza15:00M20 1BC Utrecht Cangeroes M20 1Veld 2XXS. WangT. BraalS. Hussain
9 Oktoberza15:00M14 1BC Utrecht Cangeroes M14 1Veld 1XXOuderOuderOuder
9 Oktoberza17:00M16 2NIEUW Generation Basketball M16 1Veld 2A. GlänzerM. VrijaldenhovenT. VlugL. ShillitoeX
9 Oktoberza17:00V14 1New Stars V14 2Veld 1T. VisserS. PinedoOuderOuderX
9 Oktoberza18:45MSE 4Klipperstars MSE 3Veld 1S. van PoelgeestN. RademakerS. MarulandaB. DiederenX
9 Oktoberza20:45VSE 1B.V. Batouwe VSE 2Center CourtXXM. van VlietG. BartmanB. Smeding
10 Oktoberzo15:30X12 1BS Leiden X12 3Veld 1T. de BruinB. HoppzakOuderOuderX
10 Oktoberzo15:30X12 3BS Leiden X12 4Veld 2T. VedderT. VermeulenOuderOuderX
10 Oktoberzo17:30M18 1BV Noordkop M18 1Center CourtXXOuderOuderOuder
23 Oktoberza15:00M18 1TBG Dragons M18 1Center CourtXXOuderOuderOuder
23 Oktoberza17:15MSE 2BC Vlissingen MSE 1Center CourtXXD. JangaS. BijlsmaJ. Arkesteijn
23 Oktoberza19:15MSE 4BV Voorne MSE 2Veld 1I. van LoonM. van HaasterA. MoghayerN. SlingerlandX
30 Oktoberza11:30V18 1Basketbal Academie Limburg V18 1Veld 1XXD. TaubN. Ardjosemito (MU18-2)J. Abdoelrahman
30 Oktoberza11:30X12 2DAS X12 2Veld 2P. KnepperS. AmatsoemariOuderOuderX
30 Oktoberza13:30M18 2Sportiff Grasshoppers M18 1Veld 2V. RuttenR. OzaybarF. BerkelS. BerkelX
30 Oktoberza13:30V14 1Sparta Nijkerk V14 1Veld 1R. RombleyZ. HappelOuderOuderX
30 Oktoberza15:15VSE 3BC Utrecht Cangeroes VSE 6Veld 2M. OverdevestM. SagdurD. BreukhovenT. TagliarettiX
30 Oktoberza15:15X14 1Forwodians X14 1Veld 1K. WansingM. BuitelaarOuderOuderX
30 Oktoberza17:15VSE 2BS Leiden VSE 3Veld 2XXL. WitteveenS. LucicL. Jansen
30 Oktoberza17:15M16 1Crackerjacks M16 1Veld 1XXJ. DriessenM. van NoordenneL. Overdevest
30 Oktoberza20:00MSE 1Dreamfields Dolphins MSE 1Center CourtXXD. HulstL. VinkC. van der Meer
6 Novemberza11:30M18 1BC Triple Threat M18 1Center CourtXXOuderOuderOuder
6 Novemberza13:45X10 1Forwodians X10 1Veld 1M. SchoemakerM. de KoningOuderOuderX
6 Novemberza14:45VSE 3DAS VSE 2Veld 2J. ArkesteijnD. JangaM. DunnewoldD. VestjensX
6 Novemberza15:15X10 2BS Leiden X10 3Veld 1M. van VlietM. ZivkovicOuderOuderX
6 Novemberza16:45V16 1Peatminers V16 1Veld 1XXL. KoppertR. ClementP. Grundmann
6 Novemberza17:00X12 4BV Leiderdorp X12 1Veld 2I. RapatiG. van der VeerOuderOuderX
6 Novemberza18:45X14 1Dunkinn X14 1 (VR)Veld 1L. van der LelyM. WesselsOuderOuderX
6 Novemberza18:45V14 1BC Utrecht Cangeroes V14 1Veld 2I. van LoonM. van HaasterOuderOuderX
6 Novemberza21:00MSE 2CBV Binnenland MSE 1Center CourtXXA. HarteveldN. HarteveldT. Smit
7 Novemberzo15:30X12 1Woodpeckers X12 1Veld 1A. van NesH. FoppenOuderOuderX
13 Novemberza11:30X12 2Zoebas X12 1Veld 1K. WansingI. FranszOuderOuderX
13 Novemberza11:30X12 3CobraNova X12 2Veld 2V. de VreedeF. van den BroekOuderOuderX
13 Novemberza13:00VSE 2New Stars VSE 1Veld 1XXB. WesterhoutS. RamdjasK. Pinedo
13 Novemberza13:00M14 1BS Leiden M14 2Veld 2XXOuderOuderOuder
13 Novemberza15:00MSE 3Rotterdam-Zuid MSE 1Veld 1M. van VlietT. WilderingJ. WesterhoutJ. ArkesteijnX
13 Novemberza15:00M20 1Bouncers Basketball M20 1Veld 2XXG. BartmanT. SmitM. Zivkovic
13 Novemberza17:00M18 1Amstel State M18 1Center CourtXXOuderOuderOuder
13 Novemberza19:00MSE 1BV Noordkop/SUNS MSE 1Center CourtXXD. HulstP. RietbroekE. Overman
13 Novemberza21:00VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 2Center CourtXXJ. DriessenM. van NoordenneM. de Koning
14 Novemberzo15:30M18 2HBV The Jumpers M18 1Veld 1T. de BruinA. GlänzerL. MulS. SimsekX
14 Novemberzo15:30M16 2CobraNova M16 2Veld 2E. BoendermakerT. VedderS. BerkelF. BerkelX
14 Novemberzo17:30MSE 4S.B.U. MSE 3Veld 2O. van der ZwanJ. AbdoelrahmanN. Ardjosemito (mu16-2)T. MecheX
14 Novemberzo17:30V18 1BS Leiden V18 1Veld 1XXW. HamakerJ. AskaragitaR. Gerts
20 Novemberza11:30X12 2Sportiff Grasshoppers X12 2Veld 2M. MohammadN. VersteegOuderOuderX
20 Novemberza11:30X10 2Sportiff Grasshoppers X10 2Veld 1M. BrinkmanA. van NesOuderOuderX
20 Novemberza13:15VSE 3Utrecht Bull's VSE 4Veld 2S. BontjeA. FarhiJ. MichaelR. Visser (M16)X
20 Novemberza13:15X10 1BS Leiden X10 2Veld 1L. YperlaanS. ArkesteijnOuderOuderX
20 Novemberza15:00M16 1BC Utrecht Cangeroes M16 1Veld 1XXR. van den BoschV. RuttenW. Rebel
20 Novemberza15:00X12 4Forwodians X12 2Veld 2I. RapatiH. FoppenOuderOuderX
20 Novemberza17:00X14 1SV Argon X14 1Veld 2M. WesselsL. WitteveenOuderOuderX
20 Novemberza17:00V14 1Crackerjacks V14 2Veld 1L. EssenstamK. JoukesOuderOuderX
20 Novemberza19:00MSE 1BS Leiden MSE 1Center CourtXXL. WrightL. HageA. van Strydonck
20 Novemberza21:00MSE 2EBV Baros MSE 1Center CourtXXN. HarteveldA. HarteveldF. Vos
3 Decembervr19:15MSE 4Punch MSE 5Veld 1M. TijssenB. WesterhoutC. van der BroekJ. YperlaanX
3 Decembervr21:00MSE 3Punch MSE 3Veld 1T. VisserB. HoppzakB. SmedingT. VermeulenX
4 Decemberza11:30X12 3Bouncers Basketball X12 2Veld 2S. WangT. BraalOuderOuderX
4 Decemberza13:00M16 2SVO Basketball M16 1Veld 2L. TopA. JabroerM. BuitelaarM. SagdurX
4 Decemberza13:00M14 1Bouncers Basketball M14 1Veld 1XXOuderOuderOuder
4 Decemberza15:00VSE 2CBV Binnenland VSE 3Veld 1XXS. HussainS. MarulandaN. Ardjosemito (mu16-2)
4 Decemberza15:00X12 1CobraNova X12 1Veld 2T. VlugH. van der ZwanOuderOuderX
4 Decemberza16:45M20 1The Black Eagles M20 1Veld 1XXA. OzaybarF. BorchertR. de Groot
4 Decemberza16:45V14 1Crackerjacks V14 1Veld 2Y. van VlietR. Visser (V16)OuderOuderX
4 Decemberza18:45M16 1CobraNova M16 1Veld 1XXJ. AlbertoR. GildenE. Overman
4 Decemberza18:45V16 1MBCA A'veen V16 1Veld 2XXS. van PoelgeestM. EssenstamI. van Hulsen
4 Decemberza21:00VSE 1BV Hoofddorp VSE 1Center CourtXXM. DunnewoldD. VestjensA. Ozaybar
5 Decemberzo15:30M18 1Basketbal Academie Limburg M18 1Center CourtXXOuderOuderOuder
5 Decemberzo17:30M18 2BS Leiden M18 3Center CourtM. ZivkovicG. BartmanT. SmitD. JangaX
11 Decemberza11:30X12 2BS Leiden X12 4Veld 2M. OverdevestV. de VreedeOuderOuderX
11 Decemberza11:30X10 2CobraNova X10 1Veld 1K. WansingI. FranszOuderOuderX
11 Decemberza13:15VSE 2Utrecht Bull's VSE 2Veld 1XXL. KoppertG. van der VeerN. Versteeg
11 Decemberza13:15X14 1CobraNova X14 2Veld 2R. ClementR. RombleyOuderOuderX
11 Decemberza15:15VSE 3LUSV Basketbal VSE 1Veld 2I. van LoonL. HageF. van den BroekM. SagdurX
11 Decemberza15:15V14 1Cady '73 V14 1Veld 1F. van der DriftT. de DeugdOuderOuderX
11 Decemberza17:15MSE 2DAS MSE 1Center CourtXXN. HarteveldL. JansenS. Lucic
11 Decemberza19:30MSE 1Sportiff Grasshoppers MSE 1Center CourtXXD. HulstL. WrightA. van Strydonck
18 Decemberza11:30M18 1Donar M18 1Center CourtXXOuderOuderOuder
18 Decemberza13:45V18 1Dozy BV Den Helder V18 1Veld 1XXS. BijlsmaA. MoghayerT. Wildering
18 Decemberza15:15X12 3BV Oegstgeest X12 1Veld 2F. BorchertR. de GrootOuderOuderX
18 Decemberza15:45MSE 4Blue Drakes MSE 1Veld 1N. SlingerlandM. SchoemakerJ. AskaragitaT. MecheX
18 Decemberza16:45M16 2Sportiff Grasshoppers M16 1Veld 2S. PinedoM. VrijaldenhovenE. BoendermakerT. VermeulenX
18 Decemberza17:30V16 1Basketbal Academie Limburg V16 1Veld 1XXT. de BruinB. HoppzakA. Glänzer
18 Decemberza18:30X12 1DAS X12 1Veld 2K. SieraJ. AlbertoOuderOuderX
18 Decemberza20:15VSE 1CBV Binnenland VSE 2Center CourtXXY. van VlietR. Visser (V16)M. Dunnewold
19 Decemberzo15:30M14 1BV Noordkop M14 1Veld 1XXOuderOuderOuder
19 Decemberzo15:30X12 4DAS X12 3Veld 2R. RademakerT. CramerOuderOuderX
19 Decemberzo17:30MSE 3BV Oegstgeest MSE 1Veld 1M. de WaalT. VlugJ. WesterhoutL. ShillitoeX
19 Decemberzo19:15M20 1Rotterdam Basketbal M20 1Veld 1XXB. BoltongS. RamdjasM. Tijssen

Demos

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin