Hieronder vind je een uitgebreid overzicht van het huidige bestuur en alle personen die daar deel van uitmaken. Daaronder vind je de verschillende coördinatoren en alle commissies met bijbehorende namen en e-mailadressen.

DAGELIJKS BESTUUR bestuur@lokomotief-rijswijk.nl
VoorzitterEwout Boendermakervoorzitter@lokomotief-rijswijk.nl
SecretarisIan van Loonsecretaris@lokomotief-rijswijk.nl
PenningmeesterArend-Jan van der Lelypenningmeester@lokomotief-rijswijk.nl
WedstrijdzakenValerie Kreislerwedstrijdsecretaris@lokomotief-rijswijk.nl
LEDEN VAN HET BESTUUR
Algemeen BestuurslidRené Rademaker
Algemeen BestuurslidDirk Brandwijkaandachtsgebied kantine
TCMaurice Kiezenbrinktc@lokomotief-rijswijk.nl
COÖRDINATOREN  
LedenadministratieTijmen Visserledenadministratie@lokomotief-rijswijk.nl
WedstrijdsecretarisValerie Kreisler + Barbara Ottowedstrijdsecretaris@lokomotief-rijswijk.nl
ScheidsrechterszakenGuus Knepperlokomotief.scheidsrechter@gmail.com
TFS-takenKevin Joukes + Jeroen Overdevesttfs@lokomotief-rijswijk.nl
Veilig SportklimaatTom Wonderscoach@mrmiracles.nl
Werving jeugdAstrid Kruijtamkruijt@gmail.com
KascommissieRobert Clement
VrijwilligerscoördinatorVACANT
VertrouwenspersoonVACANT
TECHNISCHE COMMISSIE tc@lokomotief-rijswijk.nl
Damesteams Maurice Kiezenbrink
Herenteams (vanaf  MU16) Tim Kortekaas
Jeugdteams MU8 t/m MU14Anders Larsen
MeisjesteamsNikki Rademaker
Lars Jansen
TOERNOOICOMMISSIE  
SummerstarsSuzanne Arkesteijn + Henriette Trampenach
Runners UpMaurice Kiezenbrink
LimfjordArend-Jan van der Lely
Loko kampTechnische Commissie
BARCOMMISSIE barcommissie@lokomotief-rijswijk.nl
Loko kantineDarryll Kamit
Rob Balm
Pierre Geerman
Ronald van Alphen
VACANTAandachtsgebied gezonde voeding
VACANT
StichtingDarryll Kamitstichting@lokomotief-rijswijk.nl
Dirk Brandwijk
Openen kantine4 VACATURES
SPONSORCOMMISSIE sponsoring@lokomotief-rijswijk.nl
Sponsoring algemeenVACANT
Grote ClubactieVACANT
Club van 50VACANT
FEESTCOMMISSIE feestcommissie@lokomotief-rijswijk.nl
CoördinatorCasper van den Broek
Rosanne Gilden
Pleun Rietbroek
JeugdzakenPleun Rietbroek
COMMUNICATIE  
FacebookNikki Rademaker
Tim Kortekaas
Webredactieteamwebredactie@lokomotief-rijswijk.nl
Johan Yperlaan
Eva Blankwaard
Cees van Vliet
Arend-Jan van der Lely
Valerie Kreisler
Technisch webteamwebteam@lokomotief-rijswijk.nl
Alfred Glänzer
Marcel Tijssen
Ewout Boendermaker

Demos

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin