Hieronder vind je een uitgebreid overzicht van het huidige bestuur en alle personen die daar deel van uitmaken. Daaronder vind je de verschillende coördinatoren en alle commissies met bijbehorende namen en e-mailadressen.

Wil je meer doen voor de vereniging? Kijk dan bij de openstaande vacatures. We kunnen alle hulp gebruiken! De meeste taken kunnen ook in duo’s worden uitgevoerd.

DAGELIJKS BESTUURbestuur@lokomotief-rijswijk.nl
VoorzitterLars Sissingvoorzitter@lokomotief-rijswijk.nl
SecretarisEsther Duurkoopsecretaris@lokomotief-rijswijk.nl
PenningmeesterArend-Jan van der Lelypenningmeester@lokomotief-rijswijk.nl
WedstrijdzakenFrank Limburgwedstrijdsecretaris@lokomotief-rijswijk.nl
LEDEN VAN HET BESTUUR
Algemeen BestuurslidTimo Veddertechnische zaken
Algemeen BestuurslidJoey Eijgenraamsponsoring, communicatie en toernooien
Algemeen BestuurslidElvis Pinto Teixeiratoernooien
COÖRDINATOREN
WedstrijdsecretarisNienke Harteveldwedstrijdsecretaris@lokomotief-rijswijk.nl
TFS-takenLars van der Lelytfs@lokomotief-rijswijk.nl
LedenadministratieTijmen Visserledenadministratie@lokomotief-rijswijk.nl
Nieuwe ledenNatascha Hoogkamerwelkom@lokomotief-rijswijk.nl
Lokomotief Basketball Academy (LBA)Rienk Bijlsmalba@lokomotief-rijswijk.nl
Coördinatoren teammanagersSuzanne Pape-Arkesteijn
Valerie Kreisler
teammanagers@lokomotief-rijswijk.nl
VrijwilligerscoördinatorDaniëlle van Kempen
Patricia Tjin
Nella Winklaar
vrijwilligers@lokomotief-rijswijk.nl
KascommissieMarnix van Haaster
Bart van der Zwan
kascommissie@lokomotief-rijswijk.nl
VertrouwenscontactpersoonPetra Spittjevertrouwenscontactpersoon@lokomotief-rijswijk.nl
TECHNISCHE COMMISSIEtc@lokomotief-rijswijk.nl
Jeugd (U10 t/m U12)Stepheson Winklaar
Meisjeslijn (t/m VU18)VACANT
Jongenslijn (U14 t/m U16) Coen Timmer
Jongenslijn (U18 t/m U20)VACANT
SeniorenIan van Loon
Algemene zakenTimo Vedder
SecretarisNatascha Hoogkamer
VEILIG SPORTKLIMAATvsk@lokomotief-rijswijk.nl
CoördinatorenSiela Ardjosemito-Jethoe
Suzanne Pape-Arkesteijn
Valerie Kreisler
VertrouwenscontactpersoonPetra Spittjevertrouwenscontactpersoon@lokomotief-rijswijk.nl
TOERNOOICOMMISSIE
Runners Up
[Algemeen & clinics Jeugd]
Valerie Kreislerrunnersup@lokomotief-rijswijk.nl
clinics@lokomotief-rijswijk.nl
Runners Up
[Ouder/kindtoernooi]
Lars van der Lely
Daniëlle van Kempen
runnersup@lokomotief-rijswijk.nl
Runners Up
[Mannen van Weleer]
Ewout Boendermaker runnersup@lokomotief-rijswijk.nl
LimfjordIan van Loon
Loko CampMartijn van Noordenne
Kirsten Siera
Boris Hoppzak
Vincent Visser
lokocamp@lokomotief-rijswijk.nl
BARCOMMISSIEbarcommissie@lokomotief-rijswijk.nl
Loko kantineRob Balm
Pierre Geerman
Ronald van Alphen
VACANT
VACANTAandachtsgebied gezonde voeding
StichtingDirk Brandwijkstichting@lokomotief-rijswijk.nl
Openen kantineVACATURES
SPONSORCOMMISSIEsponsoring@lokomotief-rijswijk.nl
Sponsoring algemeenJoey Eijgenraamsponsoring@lokomotief-rijswijk.nl
Grote ClubactieVACANTgca@lokomotief-rijswijk.nl
Vrienden van LokomotiefJoey Eijgenraam
FEESTCOMMISSIEfeestcommissie@lokomotief-rijswijk.nl
CoördinatorCasper van den Broek
Marieke Overdevest
Lou Top
Luke Essenstam
Inez Fransz
WEBSITE & COMMUNICATIE
WebredactieteamJohan Yperlaanwebredactie@lokomotief-rijswijk.nl
Valerie Kreisler
Özgür Şahin
Social mediaPamela Strugulawebredactie@lokomotief-rijswijk.nl
Luuk Vink
Özgür Şahin
Livestreams Danny Spaanslivestream@lokomotief-rijswijk.nl
VACANT
WebshopArend-Jan van der Lelywebshop@lokomotief-rijswijk.nl
Esther Duurkoop
SCHEIDSRECHTERSCOMMISSIEscheidsrechterscommissie@lokomotief-rijswijk.nl
OpleidingenGuus Knepper
Algemeen / wervingIan van Loon
Algemeen / wervingNino Neeleman
OpleidingenGuy van der Kolk
OpleidingenRalph Stevens

Demos

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin