Hieronder vind je een uitgebreid overzicht van het huidige bestuur en alle personen die daar deel van uitmaken. Daaronder vind je de verschillende coördinatoren en alle commissies met bijbehorende namen en e-mailadressen.

Wil je meer doen voor de vereniging? Kijk dan bij de openstaande vacatures. We kunnen alle hulp gebruiken! De meeste taken kunnen ook in duo’s worden uitgevoerd.

DAGELIJKS BESTUUR bestuur@lokomotief-rijswijk.nl
VoorzitterJenneke van den Bergvoorzitter@lokomotief-rijswijk.nl
SecretarisIan van Loonsecretaris@lokomotief-rijswijk.nl
PenningmeesterArend-Jan van der Lelypenningmeester@lokomotief-rijswijk.nl
WedstrijdzakenValerie Kreislerwedstrijdsecretaris@lokomotief-rijswijk.nl
LEDEN VAN HET BESTUUR
Algemeen BestuurslidRené Rademaker
Algemeen BestuurslidDirk Brandwijkaandachtsgebied kantine
COÖRDINATOREN  
LedenadministratieTijmen Visserledenadministratie@lokomotief-rijswijk.nl
WedstrijdsecretarisValerie Kreisler + Barbara Ottowedstrijdsecretaris@lokomotief-rijswijk.nl
TFS-takenKevin Joukestfs@lokomotief-rijswijk.nl
Informatie nieuwe ledenAstrid Kruijtamkruijt@gmail.com
KascommissieRobert Clement
Coördinator teammanagersSuzanne Pape-Arkesteijn
VrijwilligerscoördinatorVACANT
VertrouwenscontactpersoonPetra Spittjevertrouwenscontactpersoon@lokomotief-rijswijk.nl
TECHNISCHE COMMISSIE tc@lokomotief-rijswijk.nl
Herenteams (vanaf MU12) Kevin Joukes
Jeugdteams (MU8 t/m MU10)Vacant
MeisjesteamsNikki Rademaker
Lars Jansen
Vincent Visser
VEILIG SPORTKLIMAAT vsk@lokomotief-rijswijk.nl
CoördinatorTom Wonders
Valerie Kreisler
TOERNOOICOMMISSIE  
Ouder/kindtoernooiMiranda van Etten
Runners UpMaurice Kiezebrink
LimfjordArend-Jan van der Lely
Loko kampTechnische Commissie
BARCOMMISSIE barcommissie@lokomotief-rijswijk.nl
Loko kantineDarryll Kamit
Rob Balm
Pierre Geerman
Ronald van Alphen
VACANTAandachtsgebied gezonde voeding
VACANT
StichtingDarryll Kamitstichting@lokomotief-rijswijk.nl
Dirk Brandwijk
Openen kantine4 VACATURES
SPONSORCOMMISSIE sponsoring@lokomotief-rijswijk.nl
Sponsoring algemeenErik Louwe
Grote ClubactieRené Rademaker / VACANT
Club van 50Dirk Brandwijk
FEESTCOMMISSIE feestcommissie@lokomotief-rijswijk.nl
CoördinatorCasper van den Broek
Rosanne Gilden
Pleun Rietbroek
JeugdzakenPleun Rietbroek
COMMUNICATIE  
FacebookNikki Rademaker
Eva Blankwaard
Webredactieteamwebredactie@lokomotief-rijswijk.nl
Eva Blankwaard
Valerie Kreisler
Cees van Vliet
Johan Yperlaan
SCHEIDSRECHTERSCOMMISSIE scheidsrechterscommissie@lokomotief-rijswijk.nl
OpleidingenGuus Knepper
Opleidingen / wervingIan van Loon
VSKTom Wonders
AdviesMark Verburg

Demos

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin