Hieronder vind je een uitgebreid overzicht van het huidige bestuur en alle personen die daar deel van uitmaken. Daaronder vind je de verschillende coördinatoren en alle commissies met bijbehorende namen en e-mailadressen.

Wil je meer doen voor de vereniging? Kijk dan bij de openstaande vacatures. We kunnen alle hulp gebruiken! De meeste taken kunnen ook in duo’s worden uitgevoerd.

DAGELIJKS BESTUUR bestuur@lokomotief-rijswijk.nl
VoorzitterJenneke van den Bergvoorzitter@lokomotief-rijswijk.nl
SecretarisJordy Wilderssecretaris@lokomotief-rijswijk.nl
PenningmeesterArend-Jan van der Lelypenningmeester@lokomotief-rijswijk.nl
WedstrijdzakenValerie Kreislerwedstrijdsecretaris@lokomotief-rijswijk.nl
LEDEN VAN HET BESTUUR
Algemeen BestuurslidDirk Brandwijkaandachtsgebied kantine
Algemeen BestuurslidSuzanne Pape-Arkesteijn
Algemeen BestuurslidVincent Visser
COÖRDINATOREN  
LedenadministratieTijmen Visserledenadministratie@lokomotief-rijswijk.nl
WedstrijdsecretarisValerie Kreisler + Barbara Ottowedstrijdsecretaris@lokomotief-rijswijk.nl
TFS-takenKevin Joukestfs@lokomotief-rijswijk.nl
KascommissieRobert Clement
Coördinator teammanagersSuzanne Pape-Arkesteijn
VrijwilligerscoördinatorVACANT
VertrouwenscontactpersoonPetra Spittjevertrouwenscontactpersoon@lokomotief-rijswijk.nl
Lokomotief Basketball Academy (LBA)Rienk Bijlsmalba@lokomotief-rijswijk.nl
TECHNISCHE COMMISSIE tc@lokomotief-rijswijk.nl
Jeugd (U10 t/m U12)Inez van Hulsen
Meisjeslijn (t/m VU18)Nikki Rademaker
Jongenslijn (t/m MU20) Kevin Joukes
SeniorenIan van Loon
Algemene zakenTim Kortekaas
Lars Jansen
VEILIG SPORTKLIMAAT vsk@lokomotief-rijswijk.nl
CoördinatorenSiela Ardjosemito-Jethoe
Eva Blankwaard
Valerie Kreisler
Suzanne Pape-Arkesteijn
VertrouwenscontactpersoonPetra Spittjevertrouwenscontactpersoon@lokomotief-rijswijk.nl
TOERNOOICOMMISSIE  
Runners Up
[Ouder/kindtoernooi]
Miranda van Ettenrunnersup@lokomotief-rijswijk.nl
Runners Up
[Mannen van Weleer]
Ewout Boendermaker runnersup@lokomotief-rijswijk.nl
Runners Up
[Clinics Jeugd]
Valerie Kreislerrunnersup@lokomotief-rijswijk.nl
LimfjordIan van Loon
Loko CampTechnische Commissie
BARCOMMISSIE barcommissie@lokomotief-rijswijk.nl
Loko kantineDarryll Kamit
Rob Balm
Pierre Geerman
Ronald van Alphen
VACANTAandachtsgebied gezonde voeding
VACANT
StichtingDarryll Kamitstichting@lokomotief-rijswijk.nl
Dirk Brandwijk
Openen kantineVACATURES
SPONSORCOMMISSIE sponsoring@lokomotief-rijswijk.nl
Sponsoring algemeenErik Louwe
Grote ClubactieRené Rademaker / VACANT
Club van 50Dirk Brandwijk
FEESTCOMMISSIE feestcommissie@lokomotief-rijswijk.nl
CoördinatorCasper van den Broek
Rosanne Gilden
COMMUNICATIE  
Social mediaNikki Rademakerwebredactie@lokomotief-rijswijk.nl
Eva Blankwaard
WebredactieteamEva Blankwaardwebredactie@lokomotief-rijswijk.nl
Valerie Kreisler
Cees van Vliet
Johan Yperlaan
WebshopValerie Kreislerwebshop@lokomotief-rijswijk.nl
Eva Blankwaard
MerchandiseValerie Kreislermerchandise@lokomotief-rijswijk.nl
Eva Blankwaard
Monique Ronza
Miranda van Etten
Dirk Brandwijk
Arend-Jan van der Lely
SCHEIDSRECHTERSCOMMISSIE scheidsrechterscommissie@lokomotief-rijswijk.nl
OpleidingenGuus Knepper
Opleidingen / wervingIan van Loon
AdviesMark Verburg

Demos

Nav Mode

Layout

Boxed
Wide

Background Image

Color Skin