Basketbalvereniging Lokomotief Hoofdsponsor:kb_logo

Basketbalvereniging Lokomotief,
social_twitter_box_blue_128social_facebook_box_blue_128social_rss_box_orange_128
YOU ARE HERE: Home > Dames 1 > DS1 speelt 3 goede kwarten, maar verliest ook de 2e wedstrijd in de 1e klasse

DS1 speelt 3 goede kwarten, maar verliest ook de 2e wedstrijd in de 1e klasse


Na de zware verliespartij van vorige week stond nu de uitwedstrijd tegen het Green Eagles van Willeke op het programma. Helaas konden Ilse en Ingeborg niet mee en moest Christine de wedstrijd vanaf de bank bekijken, maar met de 9 speelsters die overbleven zouden we er vol voor gaan. Ruim op tijd komen we in Maasluis aan, klaar voor de tweede wedstrijd in de eerste klasse.

We beginnen de wedstrijd sterk en na 5 minuten staan we 0-12 voor, waarbij een sterk spelende Ella al 7 punten achter haar naam heeft staan. Green Eagles vlucht in een time out en wij moeten zorgen dat we na de time out klaar zijn voor eventuele veranderingen in het spel. Green Eagles geeft in de verdediging meer druk en wij krijgen meer moeite met scoren. Wanneer de ballen bij Green Eagles ook beginnen te vallen komen ze terug in de wedstrijd en staat er aan het einde van het eerste kwart een stand van 23-20 op het bord.
In het tweede kwart krijgen we een full court press tegenover ons en daar hebben we, net als vorige week, veel moeite mee. Het duurt te lang voor we de organistatie op het veld weer op orde hebben en voor we het weten breekt de rust aan bij 45-24. De grote achterstand is zonde en onnodig, vooral na zo'n goede start van de wedstrijd.

In de rust kunnen we weer even op adem komen. We weten wat ons te wachten staat in het derde kwart en zetten nu wel alles meteen goed neer. We hebben minder problemen met de press en wederom door een erg sterk spelende Ella (ook dit kwart neemt zij de helft van de punten voor haar rekening) gaat de score gelijk op. Rubia staat erg sterk te rebounden en hierdoor geven we veel minder tweede kansen weg. Met een kwartstand van 23-18 kunnen we met vertrouwen het laatste kwart in.
In het vierde kwart begint bij beide ploegen de vermoeidheid op te spelen en kost het steeds meer moeite om de bal door de ring te krijgen. Maar ook hier gaat de score gelijk op, we verliezen uiteindelijk met 78-49.

Terugkijkend op deze wedstrijd hebben we al een stuk beter gespeeld dan vorige week en is er duidelijk progressie zichtbaar. Het tweede kwart is het verschil onnodig groot, als we de rust in ons spel weten te houden tegen een press worden het al hele andere wedstrijden. Nu zorgen dat we de stijgende lijn vast blijven houden. Vrije worpen blijven wel een zorgenkindje, bij 2 uit 12 laten we hier dure punten liggen. Ella is deze wedstrijd topscoorder met 17 punten.

Volgende week spelen we uit tegen Cangeroes, wederom een zware wedstrijd. Na twee wedstrijden op rij 49 punten te hebben gescoord, wordt het tijd dat we 4 kwarten ons eigen spel spelen en in ieder geval over de 50 punten gaan. We houden jullie op de hoogte!
Laatst aangepast ( maandag, 24 januari 2011 14:02 )  
  • Verjaardagen

  • Snel naar

  • 2012-05-27Hans Hoogenes 59 (3 dagen)
  • 2012-05-29Marnix Haaster 13 (5 dagen)
  • 2012-05-29Chantal Paape 17 (5 dagen)
  • 2012-06-01Olaf Haver 39 (8 dagen)
  • 2012-06-08Lucas Haaster 11 (15 dagen)
  • 2012-06-10Ilse Aalst 35 (17 dagen)
  • 2012-06-12Barbara Otto 42 (19 dagen)
  • 2012-06-12Lennart Overdevest 16 (19 dagen)

Trainingsschema vanaf 9 mei

Let op!
Er is een nieuw trainingsschema vanaf 9 mei.
Check het schema hier.

Komende Loko Events

Sponsoren

Nieuwsbrief Lokomotief

Schrijf je hier in voor de nieuwsbrief!
Nieuwsbrief Lokomotief


Ontvang HTML?
Code: