Basketbalvereniging Lokomotief Hoofdsponsor:kb_logo

Basketbalvereniging Lokomotief,
social_twitter_box_blue_128social_facebook_box_blue_128social_rss_box_orange_128
YOU ARE HERE: Home > Algemeen > WEER VOLOP ORANJE FEVER IN DE MAAND AUGUSTUS

WEER VOLOP ORANJE FEVER IN DE MAAND AUGUSTUS

bannerlogonbb



De maand augustus staat weer bol van de Oranje-koorts. De nationale basketballteams spelen dan weer hun kwalificatieduels voor de diverse Europese titeltoernooien. De mannen, strijdend voor promotie naar de A-divisie, nemen het tijdens Oranje Fever in het Topsportcentrum Almere op tegen Oostenrijk en Estland. De vrouwen, vorig jaar gepromoveerd naar de A-divisie, gaan proberen zich te kwalificeren voor het Europees Kampioenschap in 2011. Tegenstanders van Oranje zijn Kroatië, Italie, Litouwen en België.

Vooral dinsdag 17 augustus is een dag met volop basketball, want dan spelen de mannen (tegen Oostenrijk) en de vrouwen (tegen Litouwen) allebei thuis in Almere. Bovendien presenteert die dag Basketball Unites!, de breedtesportafdeling van de NBB, zich ook aan het publiek, de media en vertegenwoordigers uit de politiek en de sportsector.
Het mannenteam, uitkomend in de B-divisie, werd bij de loting ingedeeld in één groep met Estland, Oostenrijk en Luxemburg. De drie poulewinnaars en de beste nummer twee spelen om twee plekken in de A-divisie. De returns werkt de ploeg van bondscoach Gadi Kedar in de zomer van 2011 af.
De vrouwen, afgelopen jaar gepromoveerd naar de A-divisie, zitten in één poule met Italië, Litouwen, Kroatië en België. Nederland werkt in augustus een compleet uit- en thuisprogramma af (acht duels in vier weken tijd). De eerste twee landen uit elke poule (in totaal vier) plaatsen zich voor EuroBasket 2011 in Polen. De zes beste overige teams gaan nog spelen om twee resterende tickets.

Het volledige thuisspeelschema van de twee nationale basketballteams ziet er als volgt uit:

Mannen
17 augustus; Nederland – Oostenrijk (20.30 uur)
22 augustus; Nederland – Estland (19.30 uur)

Vrouwen
8 augustus; Nederland – Kroatië (19.30 uur)
14 augustus; Nederland – Italië (19.30 uur)
17 augustus; Nederland – Litouwen (18.00 uur)
26 augustus; Nederland – België (19.30 uur)

WWW.ORANJEFEVER.NL

bannerOFe-ticket

Laatst aangepast ( woensdag, 30 juni 2010 07:53 )  
  • Verjaardagen

  • Snel naar

  • 2012-05-23Okke Hoonhout 14
  • 2012-05-27Hans Hoogenes 59 (4 dagen)
  • 2012-05-29Marnix Haaster 13 (6 dagen)
  • 2012-05-29Chantal Paape 17 (6 dagen)
  • 2012-06-01Olaf Haver 39 (9 dagen)
  • 2012-06-08Lucas Haaster 11 (16 dagen)
  • 2012-06-10Ilse Aalst 35 (18 dagen)
  • 2012-06-12Barbara Otto 42 (20 dagen)

Trainingsschema vanaf 9 mei

Let op!
Er is een nieuw trainingsschema vanaf 9 mei.
Check het schema hier.

Komende Loko Events

Sponsoren

Nieuwsbrief Lokomotief

Schrijf je hier in voor de nieuwsbrief!
Nieuwsbrief Lokomotief


Ontvang HTML?
Code: