Skillzz onderzoekt mogelijkheden voor spectaculair zomerkamp in Italië!
Lijkt het jou leuk om lekker sportief bezig te zijn en ook nog een week naar Italië te gaan, en ben jij tussen 9 en 19 jaar? Dan wordt dit de juiste ervaring voor jou!
Maak het mee in de historische stad Caorle nabij Venetië, waar je lekker kan basketballen,voetballen of maak je een Skillzz- combi van de twee sporten?
Het is niet alleen hard werken, na het trainen kan je relaxed op het strand uitrusten en je wordt ook geëntertaind door een animatie team en je kunt genieten van avond entertainment. Maak je geheel geen zorgen over jouw verblijfplaats, Skillzz heeft gezorgd voor een hotel op basis van full pension.
Als bonus ga je met je groep ook nog naar 'Aquafollie' een waterpark. Genoeg leuke momenten om foto's te maken met je nieuwe vrienden!
Kortom het wordt een onvergetelijke ervaring! Ben je geïnteresseerd? Zo ja, vul dan de enquête in met één van je ouder(s) of verzorger(s).
Voor de enquête klik je op de volgende link: http://skillzz.org/index.php?page=enquete
Onder de inzendingen verloot Skillzz een aantal mooie basketballen!
Okke Hoonhout 14 
Hans Hoogenes 59 (4 dagen)
Marnix Haaster 13 (6 dagen)
Olaf Haver 39 (9 dagen)
Lucas Haaster 11 (16 dagen)
Ilse Aalst 35 (18 dagen)
Barbara Otto 42 (20 dagen)




