Meer dan 60 talenten uit de Regio Den Haag, geboren in 1996 of later, stonden zondag ochtend klaar om aan de Regio Trainers Bart Rijkeboer en Hylke van der Zweep te laten zien wat zij in huis hadden.
Lokomotief Rijswijk was vertegenwoordigd met 12 spelers van Ju14 en Ju12.
Na 2 uur hard trainen brak het moment van de eerste selectie aan. Slechts de helft van ruim 60 talenten zou doorgaan naar de tweede selectie ronde.
Applaus was er voor alle spelers, de helft teleurgesteld en de andere helft euforisch.
Zondag ochtend twee weken later, 7 spelers van Lokomotief gingen de strijd aan met 24 andere talenten.
Dat er vandaag weer 11 spelers zouden afvallen was te zien aan het spel van de meeste spelers. Er werd hard gelopen, geconcentreerd geschoten, hard gedribbeld en door pijntjes heen gespeeld!
Om 5 minuten voor 12 werd de groep bij elkaar geroepen, het moment was daar.
Beide trainers hadden hun lijstjes naast elkaar gelegd en bepaald wie er door zouden gaan naar de laatste 20!
Jammer voor Loko-spelers Twan (u12) en Thomas stond hun naam niet op dit lijstje.
De groep van 20 die overbleef is de groep waar in principe tot de Kerst mee getraind gaat worden, dan volgt er weer een selectie ronde en zullen er minimaal 4 spelers afvallen.
Bij deze laatste 20 wordt Lokomotief vertegenwoordigd door:
Alec, Sam, Laurens, Bram en Daodi.
Okke Hoonhout 14 
Hans Hoogenes 59 (4 dagen)
Marnix Haaster 13 (6 dagen)
Olaf Haver 39 (9 dagen)
Lucas Haaster 11 (16 dagen)
Ilse Aalst 35 (18 dagen)
Barbara Otto 42 (20 dagen)




